Hemenisara.com Ekim ayı basın bülteni

BİZDE ÇOK İŞ VAR!


Bilişim dünyasının son günlerde yıldızı daha da parlayan bir aktörü var. HBS Bilişim, Hemenisara.com internet sitesiyle İK Devlerinin masasında bayrağı eline aldığından söz ettiriyor. Üstelik kaliteli hizmetinden ödün vermeden ve müşterilerinden tek kuruş almadan.


İstihdama ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmayıp alternatif çözüm yolları da sunabilen internet sitelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Belli tarife ve kampanya seçenekleriyle şirketlerin aradığı personelleri sitelerinde yayınlamak ve iş arayanların da cvlerini toplamak suretiyle çalışan şirketler, bu hizmetlerine biçtikleri bedel açısından sektördeki piyasayı belirleyici durumdaydılar.


Ancak hemenisara.com’un ücretsiz olarak sunduğu bu hizmet, şirketlere ve personel ihtiyacı olan diğer kurumlara tabiri caizse ilaç gibi geldi. Sürekli büyüyen nitelikli hedef kitle portföyü, aylık ortalama 60.000 kullanıcıya ulaşabilen logolu ilanlarla reklam ve tanıtım imkânı, insan kaynakları süreçleriniz ile ilgili her türlü sorunuza cevap veren üstelik yeni metotlar da geliştiren uzman ekipten yararlanma şansı ve seçme yerleştirme sürecinizi tamamen outsource etme fırsatı sunan grup şirketleri Human Business Solutions ile çalışma fırsatı hemenisara.com’u vazgeçilmez kılıyor.


Aynı hizmeti, en az aynı kalitede ve yüksek hızla üstelik hiç ücret ödemeden almanın adı, artık hemenisara.com’la özdeşleşiyor. Her sektöre hitap edebilen, ihtiyaca göre çözümleri çeşitlendirebilen HBS Bilişim “biz de çok iş var!” diyerek, hemenisara.com ile çıtayı zirveye yükseltiyor.“Bir tıkla iş, bir tıkla gel-iş” felsefesiyle hareket eden hemenisara.com hem adayların zorlu iş arama süreçlerinde yanlarında oluyor, hem de şirketlere sağladığı değerle insan kaynaklarına gel -iş- im imkanı veriyor.
www.hemenisara.com
  1. Yorum yok.

  1. Geri İzleme yok.

*

 
Tweeter button Facebook button Digg button Stumbleupon button