Yazısız Geçen Günler

Son zamanlarda yine yazısız kaldı buralar, ama görünüşte olmasa da kafamın içinde çok yoğunlaştım yine. Hız vermem gereken tez, son bir dersimin neredeyse bir tez kadar olan (min. 50 sayfa) araştırma ödevi, çalıştığım yerdeki projeler ve kendi projelerim diye düşünürken kafa bir yerde yazmaya vakit ayıramıyor.

Şu anda da ödev arasında kafa boşaltmak için yazıyorum. Kendi projelerimi zaten ödev sonrası, tez sonrası veya arası şeklinde erteliyorum, aralara sıkıştırıyorum filan. Ancak blog’a biraz daha adam akıllı zaman ayırmak istiyorum o sebeple bugünler biraz seyrek yazılı geçebilir. Artık kusuruma bakmazsınız umuyorum. Kenarda konular var, taslaklar var ağır ağır beraberce eritiriz onları da.

Daha yakın zamanda burada ortaya çıkacak projelerim var. Ama hepsi için zaman ve daha rahat bir kafa lazım. Umarım mayıs sonunda çok daha boş bir kafayla çok daha dolu yazılar yazabileceğim. Şimdilik ise dediğim gibi tez/ödev aralarına sıkışmış yazılar olacak herhalde blogda. Biraz daha kafa boşaltma amaçlı yazılmış.

Kendinize iyi bakın :)

  1. Yorum yok.

  1. Geri İzleme yok.

*

 
Tweeter button Facebook button Digg button Stumbleupon button